Jak reforma systemu opieki zdrowotnej może przynieść korzyści dzieciom i młodzieży ad

Domy opieki medycznej w pediatrii zapewniają stałą opiekę medyczną, łącząc podstawową opiekę medyczną, specjalistyczne usługi, służby ratunkowe i szpitale.5 Ustawodawstwo dotyczące reformy domu obejmuje koncepcję domu opieki medycznej, którą uważa zarówno za działanie poprawiające jakość, jak i kontrolę kosztów. Najważniejsze jest związane z tym wsparcie finansowe dla dodatkowej koordynacji opieki, która prawdopodobnie przybierze formę opłaty miesięcznej za każdy członek oprócz opłaty za usługę. Zgodnie z propozycją, HR 3200 zawiera ważny krok, który przyniesie korzyści dzieciom, finansując programy pilotażowych domów opieki medycznej w ramach programu Medicaid. Opieka nad dziećmi i nastolatkami z przewlekłymi schorzeniami lub specjalnymi potrzebami wymaga skoordynowanej opieki subspecjalnej jako istotnego elementu domowego podejścia medycznego. Dostęp do takiej opieki zależy od posiadania solidnej podspecjalistycznej siły roboczej, ale ze względu na rosnące koszty edukacji medycznej i ograniczone wynagrodzenie, brak jest lekarzy w podspecjalizacjach pediatrycznych. W związku z tym ustawodawstwo dotyczące reformy będzie musiało zapewnić rekrutację i utrzymanie klinicystów zarówno w podstawowej opiece zdrowotnej, jak i na obszarach podspecjalizowanych.
Wiele obecnych propozycji reformy obejmuje programy, które miałyby bardzo korzystny wpływ na zdrowie dzieci. Ponieważ prawodawstwo przechodzi przez Kongres, kluczowe będzie zapewnienie, że nowe programy są odpowiednio finansowane i chronione za pomocą innych gwarancji na szczeblu federalnym i stanowym. Jeśli wszystkie dzieci mają dostęp do finansowo wspieranych domów opieki medycznej, które kładą nacisk na profilaktykę, reforma opieki zdrowotnej przyniesie rzeczywiste korzyści dzieciom – i całemu społeczeństwu.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Dr Palfrey jest prezydentem elektem Amerykańskiej Akademii Pediatrii. Nie zgłoszono żadnego innego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0908051) został opublikowany 7 października 2009 r. O godz.
Author Affiliations
Z Oddziału Pediatrii Ogólnej, Szpital Dziecięcy w Bostonie.

[przypisy: apiksaban, lewatywa jako kara, apteki malbork dyżury ]

Powiązane tematy z artykułem: apiksaban apteki malbork dyżury lewatywa jako kara